Надійні IP камери для екстремальних додатків  

 ГоловнаIP камери  ПЗ IP відеоспостереження  |  Застосування    | Перейти на moxa.com.ua  

Програмне забезпечення для індустріального IP відеоспостереження

SoftNVR-IA

64 канальне програмне забезпечення індустріального IP відеоспостереження

  Moxa SoftNVR-IA - SCADA-сумісний програмний додаток IP відеоспостереження, розроблене з урахуванням вимог промислової автоматизації. SoftNVR-IA має вбудований OPC сервер, що дозволяє здійснювати безпосередній зв'язок між системою автоматизації (SCADA, HMI) і серією обладнання відеоспостереження Moxa VPort.
SoftCMS

100/200/500-канальне програмне забезпечення для централізованого управління великими системами відеоспостереження

  SoftCMS є потужним програмним забезпеченням для централізованого управління великими системами відеоспостереження, воно використовує єдиний, все-в-одному інтерфейс для моніторингу в реальному часі відео, відтворення відео, Emap, віддаленого вводу / виводу і управління подіями.
VPort SDK PLUS

VPort SDK PLUS являє собою зручний SDK (Software Development Kit), який використовується для додавання відеопотоків від VPort до будь-якого виду програмного забезпечення сторонніх виробників, таких як NVR, VMS і SCADA. Для широкої сумісності, SDK підтримує три основні технології:

• CGI команди: Ці URL команди використовуються в HTML і веб-системах, які є дуже популярними платформами для програмного забезпечення відео спостереження
• ActiveX Control SDK: елемент управління ActiveX є компонентом OCX, який широко використовується на платформах, які підтримують WIN32, IE Plug-в, і Visual Basic, а також інше популярне програмне забезпечення для систем автоматизації
• API SDK: API SDK, включає в себе докладні С бібліотеки і може бути використаний для програмування індивідуальних рішень на Visual C + + або C #.
Програмне забезпечення NVR/CMS/VMS

   Moxa підтримує партнерські відносини з провідними постачальниками програмного забезпечення управління відео для досягнення тісної інтеграції продукції Moxa для відеоспостереження зі сторонніми системами управління.

 

 


Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму