Надійні IP камери для екстремальних додатків  

 ГоловнаIP камери  ПЗ IP відеоспостереження  |  Застосування    | Перейти на moxa.com.ua  

Надежные IP  камеры для экстремальных индустриальных условий

   Для успішного використання в екстремальних індустріальних умовах пристрої повинні ефективно протистояти впливам зовнішнього і виробничих середовищ. Moxa VPort IP-камери і відеосервери спеціально розроблені для використання на відкритих майданчиках і в важких виробничих умовах.

Перші в світі IP камери, що працюють в широкому температурному діапазоні, без охолодження і обігріву 
  Moxa IP-камери забезпечують безпрецедентну надійність завдяки винятковій "витривалості" до екстремальних температур. Moxa VPort 36 може комфортно працювати при екстремальних температурах від -40 до 75°С без використання вентиляторів і обігрівачів. Ці IP камери індустріального класу надають виключно яскраві зображення високої чіткості і забезпечують надійне потокове відео в будь-яких умовах - від снігових гір до палючих пустель. Ця надійність дозволяє Moxa VPort камерам успішно використовуватися як в нафтовій і газовій промисловості, так і на рухомому складі, в інтелектуальних транспортних систем і в інших численних додатках.

  Робота без обігріву або охолодження дозволяє Moxa IP-камерам забезпечувати більш високу надійність при більш низькому енергоспоживанні, що значно спрощує їх електричну установку, а також і обслуговування системи відеоспостереження. Ці камери також сумісні з IEEE 802.3af PoE, тому вони можуть живитись тільки через Ethernet кабель.
 
Захист індустріального класу
  Як і будь-які пристрої в індустріальному оточенні, IP-камери також потребують захисту від фізичних впливів. Moxa IP-камери мають IP66 захисний корпус, мають високий EMI / EMC захист 3-го рівня, таким чином вони можуть функціонувати в дощових і запилених умовах, а також в умовах високих електромагнітних завад. Для захисту від вандалізму і несанкціонованого доступу, IP-корпус камер має IK-10 (EN 62262) захист - найвищий рівень опору вандалізму при зовнішньому втручанні.
IP 66 Захист від вологи IP 66 Захист від пилу IK-10 Захист від вандалізму
Відповідність суворим індустріальним стандартам
 IP-камери Moxa відповідають найсуворішим галузевим стандартам. Ці надійні IP камери відповідають EN 50121, EN 55022, C1 D2 ATEX Zone 2 стандартам і сертифіковані відповідно до NEMA TS2, що забезпечує надійну роботу при екстремальних умовах - ударах / вібраціях, високому рівні індустріальних перешкод, а також у вибухонебезпечних середовищах.

 

 


Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму