Надійні IP камери для екстремальних додатків  

 ГоловнаIP камери  ПЗ IP відеоспостереження  |  Застосування    | Перейти на moxa.com.ua  

Застосування IP камер в індустріальних додатках відеоспостереження

 

Відеоспостереження на рухомому складі

   Вібрації і тряска створюють постійні проблеми для обладнання, що використовується на рухомому складі. Такі системи відеоспостереження повинні бути надійними і мати достатню міцність, щоб забезпечувати відображення подій в режимі реального часу. Міцні та надійні IP камери Moxa пройшли сертифікацію відповідно до стандарту EN 50121, щоб протистояти ударам / вібраціям і високому рівню електромагнітного випромінювання.
Відеоспостереження в інтелектуальних транспортних системах управління рухом

  Адміністратори управління рухом потребують постійного потоку відео, що відображає поточний стан руху, дорожньо-транспортних пригод та небезпечних метеорологічних явищ. Надійні IP камери Moxa забезпечують безперервний потік відео високої якості і дозволяють ефективно використовувати дану інформацію для управління рухом. Надійність таких систем забезпечується NEMA TS2 сертифікацією і 3-го рівня захистом від перенапруги та електромагнітних завад.
Відеоспостереження в нафтовій і газовій промисловості

Системи відеоспостереження в таких складних умовах, як нафтові та газові родовища повинні використовувати надійну конструкцію пристроїв, володіти простотою в установці і управлінні і ефективно використовувати пропускну здатність мережі. Надійні IP-камери Moxa призначені для експлуатації в жорстких умовах завдяки широкому робочому діапазону температур (від -40 до 75°C, без додаткового обігріву або вентиляції) і дозволяють оптимізувати використання мережевих ресурсів, використовуючи підтримку технології Dynastream і відповідність ONVIF стандарту.

 

 


Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму