Надійні IP камери для екстремальних додатків  

 ГоловнаIP камери  ПЗ IP відеоспостереження  |  Застосування    | Перейти на moxa.com.ua  

Відповідність ONVIF стандарту
   Moxa IP-камери (серій VPort 36-1MP і VPort 26) підтримують установку об'єктивів з C/CS-кріпленням для забезпечення необхідного кута огляду і відстані. Доступні камери, оснащені об'єктивами 3.1mm - 8 мм з автоматичною діафрагмою і знімним ІЧ-фільтром, для забезпечення якісного зображення як вдень так і вночі.
 
Зручний VPort SDK PLUS для сторонніх розробників програмного забезпечення

  Moxa API SDK PLUS являє собою зручний SDK (Software Development Kit), який використовується для інтеграції відео потоків від обладнання серії VPort з програмним забезпеченням сторонніх виробників, таких як NVR, VMS і SCADA. Для хорошої сумісності SDK підтримує три основні технології: 

• CGI команди:
   Ці URL команди використовуються в HTML і веб системах і є дуже популярними платформами для програмного забезпечення відео спостереження

• ActiveX Control SDK:
   ActiveX Control являє собою компонент OCX, який широко використовується на платформах, які підтримуються WIN32, IE Plug-in і Visual Basic, а також популярні в системах автоматизації, таких як SCADA. Moxa ActiveX Control SDK PLUS являє собою зручний, налаштовуваний інструмент для програмістів, для створення додатків перегляду і запису відео, PTZ управління камерою, реакції на події та багато іншого.

• API SDK:
   API SDK включає в себе детальні бібліотеки C і може бути використаний для програмування індивідуальних рішень на Visual C + + або C #. API SDK включає в себе в загальній складності 4 DLL модулі і в даний час підтримує Win32, Linux і WIN CE pocket 2003 платформи.

 
Інтеграція зі SCADA системами відеоспостереження без кодування
  SCADA системи найбільш часто використовуються в системах промислової автоматизації. Moxa VPorts надає чотири гнучкі можливості для інтеграції зі SCADA програмним забезпеченням:

• Modbus / TCP:
  Обладнання серії VPort підтримує Modbus/TCP протокол, тому SCADA програмне забезпечення може безпосередньо спілкуватися з обладнанням серії VPort для отримання стану або зміни конфігурації.

• Video Gadget: 
  Цей засіб розробки спрощує додавання елементів управління ActiveX SDK для SCADA. Гаджет розроблений спеціально для вбудовування функцій відображення відео і запису для SCADA програмного забезпечення та усуває більшу частину необхідного кодування при додаванні IP відео SCADA системи.

• OPC зв'язки:
   Більшість SCADA програмного забезпечення підтримує платформу OPC зв'язку. Moxa SoftNVR-IA - програмне забезпечення IP-відеоспостереження включає в себе вбудований OPC сервер, який безпосередньо взаємодіє з програмним забезпеченням SCADA щодо подій, викликаних відображенням відео, записом і статусом.

• ONVIF сумісність:
 Більшість обладнання серії VPort підтримує специфікації ONVIF для простої і швидкої інтеграції з ONVIF-сумісним програмним забезпеченням сторонніх виробників.

 
Інтеграція з ПЗ сторонніх виробників
   Забезпечення ONVIF сумісності дозволяє Moxa IP-камерам досить гнучко інтегруватися з основними платформами відеоспостереження, такими, як Milestones, Genetec і Avigilon. Практично в будь-який додаток користувачі зможуть швидко добавити всепогодні, надійні IP камери Moxa на додаток до вже існуючого в системам відеоспостереження обладнання.

 


Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму