Надійні IP камери для екстремальних додатків  

 ГоловнаIP камери  ПЗ IP відеоспостереження  |  Застосування    | Перейти на moxa.com.ua  

   Moxa IP-камери забезпечують найкращу в своєму класі якість зображення, використовуючи додаткові функції поліпшення зображення. Підтримуючи 720P HD дозвіл, IP-камери Moxa використовують 3D-DNR / DNR (цифрове шумозаглушення), WDR (широкий динамічний діапазон) і BLC (компенсація задньої засвітки) - технології зниження шуму і розмитості зображення, долаючи погані умовах освітлення і забезпечуючи якісне зображення в широкому динамічному діапазоні. Додаткова протитуманна функція забезпечує високу якість зображення в дощову, снігову або туманну погоду.

Робота в денних і нічних умовах
 Moxa IP-камери (серій VPort 36-1MP і VPort 26) сумісні з C/CS-кріпленнями об'єктивів для гнучкого вибору необхідних кутів огляду і необхідної відстані. Доступні (як функція за замовчуванням) камери, оснащені 3.1mm - 8 мм об'єктивами з автоматичною діафрагмою і знімним ІЧ-фільтром для забезпечення трансляції відео як вдень так і вночі.
 
Висока якість зображення в умовах задньої засвітки
  Функція WDR (Wide Dynamic Range) дозволяє показувати більш яскраві кольори, коли зображення включає в себе дуже світлі і дуже темні області. Більшість камер IP VPort має вбудовану функцію WDR, яка постійно вдосконалюється Moxa, щоб забезпечити високу якість зображення в різних умовах.
 
Протитуманна функція забезпечує хорошу якість зображення в неідеальних умовах

  Протитуманна функція використовує вдосконалений алгоритм підвищення різкості зображення, забезпечує хорошу якість зображення навіть в неідеальних умовах: в дощову, снігову або туманну погоду.
 
Інтелектуальні функції оповіщення
   Вбудований в IP камери Moxa алгоритм інтелектуального відео аналізу (IVA - Intelligent Video Analysis), а також вдосконалений алгоритм аналізу відео, дозволяють здійснити швидке виявлення широкого спектру загроз, а також об'єктів в заданих оператором важливих зонах. До числа попереджень можна віднести: несанкціоновані дії з камерою, віртуальну огорожу, попередження зони, зниклий об'єкт, об'єкт який не супроводжується та ін.
  У поєднанні з 24 МБ буфером попереднього сповіщення і функцією оперативного оповіщення ці надійні IP камери дозволяють адміністраторам швидко знаходити і аналізувати інформацію про будь-які позаштатні ситуації.
Об'єкт переміщуається: 
Стеження за об'єктом і його розпізнавання
Віртуальний паркан:
При виявленні перетину "віртуального" паркану в кадрі вмикається тривога
Попередження зони:
Будь-який рух, виявлений в заданій зоні викличе сигнал тривоги
Вплив на камеру:
Сигнал тривоги виробляється якщо об'єктив камери блокується, перенаправляється або розфокусовується, а також при спробі фарбування об'єктиву
Об'єкт, що віддаляється:
Камера може визначити, коли об'єкт віддаляється з контрольованої зони, в цьому випадку через визначений користувачем період сигал тривоги знімається
Аномальні об'єкти:
Супроводжуючи рухомий об'єкт можливе визначення появи аномальних об'єктів (наприклад, забуті речі і т.п.)

 


Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму