Надійні IP камери для екстремальних додатків  

 ГоловнаIP камери  ПЗ IP відеоспостереження  |  Застосування    | Перейти на moxa.com.ua  

  IP-системи відеоспостереження повинні інтелектуально керувати потоковим відео, щоб домогтися правильного балансу між якістю відео і завантаженням мережі. IP відеорішення Moxa включають в себе універсальний механізм оптимізації потокового відео, який оптимально адаптується до можливостей мережі.

Технологія DynaStream™ для системної і мережевої ефективності
    Унікальна технологія Moxa DynaStream дозволяє автоматично регулювати частоту кадрів на основі стану мережі - вона підтримується всім обладнанням серії VPort. Кожний раз, коли DynaStream виявляє таку подію як перевантаження мережі, система може автоматично знижувати частоту кадрів для VPort, зберігаючи при цьому передачу відеоінформації. У разі якщо DynaStream виявляє будь-яку подію, наприклад, сигнал тривоги по входу DI (цифровий вхід), вона може автоматично збільшити число відеокадрів передачі для отримання більш якісного зображення. Цей механізм управляється з використанням CGI команд, SNMP або Modbus / TCP. Цей новий інструмент є надзвичайно гнучким. Керуючи частотою кадрів він регулює пропускну здатність мережі, так що критичні дані системи можуть підтримувати якість обслуговування (QoS).
 
Кілька відеопотоків для універсальності додатків
   Різні додатки, такі як перегляд зображення в реальному часі, відеозапис і аналіз зображень, можуть мати різні вимоги до відеозображення. З цієї причини обладнання серії Moxa VPort забезпечує кілька різних відеопотоків, кожен з яких може бути налаштований для відповідних потреб.

Мінімізація вимог до пропускної здатності мережі з використанням розподіленого запису відеоінформації
   Moxa розробила спеціальне рішення для децентралізації зберігання відео і зниження вимог до пропускної здатності мережі - видеорегистратор (NVR). Замість того, щоб передавати все записане відео в центр управління, система може використовувати відеореєстратор для локального запису відеоданих. При такому розподілі ресурсів, мережевий підхід зберігаються - якщо відеодані дійсно необхідні в центрі управління, то вони будуть передані по мережі. NVR, SCADA і інженери центру управління можуть отримати перевагу - можливість перегляду відео в реальному часі або записаного відео, при цьому не завантажуючи мережу.

 

 


Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму