Індустріальні Ethernet комутатори MOXA
Індустріальні
Ethernet комутатори
Firewall/VPN
   маршрутизатори
Бездротові   пристрої
Серія Ethernet I/O
Сервери Serial в
   Ethernet
Fieldbus рішення
 Індустріальні 
   комп'ютери
Мультипортові
  плати
Медіаконвертери
USB - serial HUB
USB HUB  
IP відео
ПЗ та аксесуари  
- ПЗ
- Бокси
- КабелІ
- Блоки живлення
- Термінали
- WLAN антени
- GSM антени
- Серія SFP-10G
- Серія SFP-2,5GG
- Серія SFP-1G
- Серія SFP-1FE
- Модулі PM-7200
- Модулі PM-7500
- Модулі IM-6700A
- Модулі IM-G7000A
- Модулі LM-7000H 
- Модулі CM-600
- Модулі RM-G4000

 

 


Серія модулів MOXA SFP-10G

Специфікація | Інформація для замовлення | Документація та завантаження англійською мовою | Запитати

 Особливості
· Функція цифрового діагностичного монітора
·  Сумісні з IEEE 802.3ae 
·  Сумісні з SFF-8432 SFP+ MSA
·   LC duplex з'єднувач
·  Гаряча заміна
·  Лазерна продукція Class 1, сумісна з IEC 60825-1
 Специфікації
 Інтерфейс
Інтерфейс Duplex LC з'єднувач
10Gigabit порт 1
 Оптика
 Параметри потужності
Споживання енергії SFP-10GERLC-T: Макс. 2,2 Вт
SFP-10GZRLC-T: Макс. 2,5 Вт
SFP-10GLRLC-T: Макс. 1 Вт
 Навколишнє середовище
Робоча температура від -40 до 85°C
Примітка. Під час використання SFP-10GZRLC-T з ICS-G7526A/G7528A/G7826A/G7828A і серії MDS-G4000-4XGS/MDS-G4000-L3-4XGS максимальна температура від -10 до 60°C.
Відносна вологість від 5 до 95% RH
 Сертифікати 
Safety  CE, FCC, IEC 60825-1, UL 62368-1, IEC 62368-1, EN 62368-1
 Розміри
 Інформація для замовлення
10Gigabit Ethernet модулі, SFP-10G
Моделі с робочою температурою від -40 до 85°C 
SFP-10GSRLC-T Компактний трансивер (SFP +) з 10GBase-SR портом, LC з'єднувач, 33м, 82м, 300м, 400м, робоча температура від -40 до 85 ° C
SFP-10GLRLC-T Компактний трансивер (SFP +) з 10GBase-LR портом, LC з'єднувач, 10 км, робоча температура від -40 до 85 ° C
SFP-10GELRLC-T Компактний трансивер (SFP +) з 10GBase-LR портом, LC з'єднувач, 40 км, робоча температура від -40 до 85 ° C
SFP-10GZRLC-T Компактний трансивер (SFP +) з 10GBase-LR портом, LC з'єднувач, 80 км, робоча температура від -40 до 85 ° C

Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму