Rackmount індустріальні Ethernet комутатори MOXA

Індустріальні
Ethernet комутатори
- Core 10Gb
- Керовані DIN-Rail
- Смарт DIN-Rail
- Некеровані
  DIN-Rail

- Модульні
- Rackmount
- IEC 61850-3
- EN 50155
- PoE и PoE+
- Комбіновані
- Вбудовані модулі
  ~ Модулі SFP-10G
  ~ Модулі SFP-2,5G
  ~ Модулі SFP-1G
  ~ Модулі SFP-1FE
  ~ Модулі PM-7200
  ~ Модулі PM-7500
  ~ Модулі IM-6700A
  ~ Модулі IM-G7000A
  ~ Модулі LM-7000H
  ~ Модулі CM-600
  ~ Модулі RM-G4000
- MXview
- Fiber Bypas


Firewall/VPN
   маршрутизатори
Бездротові
   пристрої
Серія Ethernet I/O
Сервери Serial в
   Ethernet
Fieldbus рішення
 Індустріальні 
   комп'ютери
Мультипортові
   плати
Медіаконвертери
USB - serial HUB
USB HUB  
IP відео
ПЗ та аксесуари


Майбутні промислові
мережі
.pdf

 

 
 Серія IKS-G6524A
 24G-портові індустріальні керовані Layer 2 Rackmount Gigabit Ethernet комутатори
 

Специфікація | Інформація для замовлення | Документація та завантаження англійською мовою | Запитати

  MOXA IKS-G6524A

MOXA IKS-G6524A


   
  Програми автоматизації процесів та автоматизації транспорту поєднують дані, голос та відео, а отже, вимагають високої продуктивності та високої надійності. Серія IKS-G6524A оснащена 24 портами гігабітної мережі Ethernet.

     Повна гігабітна здатність IKS-G6524A збільшує пропускну здатність, забезпечуючи високу продуктивність та можливість швидкої передачі великої кількості відео, голосу та даних через мережу. Комутатори підтримують технології резервування Turbo Ring, Turbo Chain та RSTP / STP, без вентиляторів і мають ізольований резервний блок живлення для підвищення надійності системи та доступності магістральної мережі.
 

 Особливості
• 24 порти гігабітної мережі Ethernet
• До 24 оптичних волоконних з'єднань (слоти SFP)
• Підтримка DHCP Option 82 для призначення IP адрес з різними політиками
• Підтримка протоколів EtherNet/IP, PROFINET та Modbus/TCP для управління пристроями та моніторингу
• Підтримка Turbo Ring і Turbo Chain (час відновлення менше 20 мс @ 250 комутаторів),
  а також STP/RSTP/MSTP
• Підтримка IGMP Snooping і GMRP для фільтрації multicast трафіку
  по індустріальному протоколу
• Підтримка Port-based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN і GVRP протоколів для спрощення
  мережевого планування
• Підтримка QoS-IEEE 802.1p/1Q і TOS/DiffServ для достовірної доставки даних
• Підтримка 802.3ad, LACP для оптимізації смуги передачі даних
• Підтримка TACACS +, SNMPv3, IEEE 802.1X, HTTPS та SSH для підвищення безпеки мережі
• Підтримка SNMPv1/v2c/v3 для різних рівнів мережевого управління
• Підтримка RMON для ефективного моніторингу мережі
• Управління пропускною здатністю дозволяє попередити непередбачувані стани
  мережі, а "Блокування портів" дозволяє обмежити доступ до авторизованих MAC адрес
• Підтримка "віддзеркалення" портів для онлайнової налаштування
• Підтримка ABC-02-USB для збереження системної конфігурації
• Автоматичне попередження за винятком через електронну пошту та релейний вихід
Цифрові входи для інтеграції датчиків і сигналів тривоги в мережі IP
 Специфікації
Технологія
Стандарти IEEE 802.1D-2004 for Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p for Class of Service
IEEE 802.1Q for VLAN Tagging
IEEE 802.1s for Multiple Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1w for Rapid Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1X for authentication
IEEE 802.3 for 10BaseT
IEEE 802.3ab for 1000BaseT(X)
IEEE 802.3ad for Port Trunk with LACP
IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
IEEE 802.3x for flow control
IEEE 802.3z for 1000BaseSX/LX/LHX/ZX
Протоколи управління ARP, Back Pressure Flow Control, BOOTP, DDM, DHCP Option 66/67/82, DHCP Server/Client, IPv4/IPv6, LLDP, Port Mirror, RMON, SNMP Inform, SNMPv1/v2c/v3, Syslog, Telnet, TFTP, SMTP, RARP, Flow control
Фільтр 802.1Q, GMRP, GVRP, IGMP v1/v2/v3
Протоколи резервування Link Aggregation, MSTP, RSTP, Turbo Chain, Turbo Ring v1/v2, V-ON
Безпека Access control list, Broadcast storm protection, HTTPS/SSL, MAB authentication, Sticky MAC, NTP authentication, Port Lock, RADIUS, SSH, TACACS+
Промислові протоколи EtherNet/IP, Modbus TCP, PROFINET
MIB Bridge MIB, Ethernet-like MIB, MIB-II, P-BRIDGE MIB, Q-BRIDGE MIB, RMON MIB Groups 1, 2, 3, 9, RSTP MIB
Управління часом NTP Server/Client, SNTP
Комутатор
Опер.память DRAM 128 МБ
Пост. память Flash 16 МБ
Пріоритетних черг 8
Максимальне число доступних VLAN 256
Діапазон VLAN ID VID від 1 до 4094
IGMP груп 4096
Розмір буфера пакетів 12 Мбіт
Розмір MAC таблиці 16 K
Об'єм буферу пакетів 8 Mbit
Інтерфейси
10/100/1000BaseT(X) порти (роз'єм RJ45) IKS-G6524A-4GTXSFP-HV-HV Серія: 20
IKS-G6524A-8GSFP-4GTXSFP-HV-HV Серія: 12
Порти 100/1000BaseSFP IKS-G6524A-8GSFP-4GTXSFP-HV-HV Серія: 8
IKS-G6524A-20GSFP-4GTXSFP-HV-HV Серія: 20
Комбіновані порти(10/ 100/1000BaseT(X) або 100/1000BaseSFP +) 4
Консоль USB-serial console (Type B connector)
Порт зберігання USB типу A
Цифрові входи Один вхід з тією ж "землею", електрично розв'язані
- від +13 до + 30V для стану "1"
- від -30 до + 3V для стану "0"
- Max. вхідний струм: 8 mA
Контакти аварії 1 релейний вихід - 2 A @ 30 VDC
Живлення
Вхідна напруга 110/220 VAC (від 85 до 264 VAC) резервовані подвійні входи
Струм 0.67/0.38 A @ 110/220 VAC
Захист від струму Так
Захист від неправильної полярності Так

    Розміри:
Механічні
Корпус IP30 захист
Розміри 440 x 44 x 386.9 mm (Ш x В x Д)
Вага 5,1 кг
Установка в 19’’ стійки
Сертифікати
Безпеки UL 60950-1, EN 60950-1
На залізних дорогах EN50121-4
EMС EN 55032/24
EMI  FCC Part 15 Subpart B Class A, EN 55022 Class A
EMS  IEC 61000-4-2 ESD: Contact: 4 kV; Air: 8 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz: 10 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 2 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-6 CS: 10 V
IEC 61000-4-8 PFMF
Freefall IEC 60068-2-32
Shock IEC 60068-2-27
Vibration IEC 60068-2-6
Навколишнє середовище
Робоча
температура
Стандартна модель: від -10 до 60°C
Т-модель: від -40 до 75°C
Температура зберігання від -40 до 75°C
Вологість Від 5% до 95% (без конденсату)
 Інформація для замовлення
IKS-G6524A-4GTXSFP-HV-HV Індустріальний керований Rackmount Gigabit Ethernet комутатор з 20 * 10/100/1000BaseT(X) портами і 4 комбо-портами (10/100/1000BaseT(X) або 100/1000BaseSFP*), два незалежних ізольованих джерела живлення (85 ~ 264VAC), температурний діапазон від -10 до 60°C
IKS-G6524A-8GSFP-4GTXSFP-HV-HV Індустріальний керований Rackmount Gigabit Ethernet комутатор з 12 * 10/100/1000BaseT(X) портами, 8 100/1000BaseSFP* і 4 комбо-портами (10/100/1000BaseT(X) або 100/1000BaseSFP*), два незалежних ізольованих джерела живлення (85 ~ 264VAC), температурний діапазон від -10 до 60°C
IKS-G6524A-20GSFP-4GTXSFP-HV-HV Індустріальний керований Rackmount Gigabit Ethernet комутатор з 20 * 100/1000BaseSFP* і 4 комбо-портами (10/100/1000BaseT(X) або 100/1000BaseSFP*), два незалежних ізольованих джерела живлення (85 ~ 264VAC), температурний діапазон від -10 до 60°C
IKS-G6524A-4GTXSFP-HV-HV-T Індустріальний керований Rackmount Gigabit Ethernet комутатор з 20 * 10/100/1000BaseT(X) портами і 4 комбо-портами (10/100/1000BaseT(X) або 100/1000BaseSFP*), два незалежних ізольованих джерела живлення (85 ~ 264VAC), температурний діапазон від -40 до 75°C
IKS-G6524A-8GSFP-4GTXSFP-HV-HV-T Індустріальний керований Rackmount Gigabit Ethernet комутатор з 12 * 10/100/1000BaseT(X) портами, 8 100/1000BaseSFP* і 4 комбо-портами (10/100/1000BaseT(X) або 100/1000BaseSFP*), два незалежних ізольованих джерела живлення (85 ~ 264VAC), температурний діапазон від -40 до 75°C
IKS-G6524A-20GSFP-4GTXSFP-HV-HV-T Індустріальний керований Rackmount Gigabit Ethernet комутатор з 20 * 100/1000BaseSFP* і 4 комбо-портами (10/100/1000BaseT(X) або 100/1000BaseSFP*), два незалежних ізольованих джерела живлення (85 ~ 264VAC), температурний діапазон від -40 до 75°C
SFP модулі
Серія модулів MOXA SFP-1G Див. на сторінці -->
http://www.ukr.moxa.com.ua/2009/SFP/SFP-1G-Modules.htm
Серія модулів MOXA SFP-1FE Див. на сторінці -->
http://www.ukr.moxa.com.ua/2009/SFP/SFP-1FE-Modules.htm
Backup Configurators
ABC-02-USB Засіб резервного копіювання та відновлення конфігурації, оновлення мікропрограми та інструмент зберігання файлів журналу для керованих
Ethernet-комутаторів, робоча температура від 0 до 60 °C
ABC-02-USB-T Засіб резервного копіювання та відновлення конфігурації, оновлення мікропрограми та інструмент зберігання файлів журналу для керованих
Ethernet-комутаторів, робоча температура від -40 до 75 °C
MXview
MXview Програмне забезпечення мережевого управління для 50, 100, 250, 500, 1000 або 2000 вузлів
MXview Upgrade-50 Розширення ліцензії програмного забезпечення для управління промисловою мережею MXview на 50 вузлів (за IP-адресою)

Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму