Медіаконвертери Fieldbus

 


 Серія ICF-1170I

 Індустріальні конвертери CANbus в оптику
 

Специфікація | Інформація для замовлення | Документація та завантаження англійською мовою | Запитати

 Індустріальні конвертери CANbus в оптику

 

 

 

 

 

     Серія конвертерів CANbus в оптику використовується для перетворення CAN сигналів з «міді» в оптику. Конвертери мають 2 КВ оптичну ізоляції для CANbus і два джерела живлення з релейними контактами аварії для забезпечення безперервної роботи CANbus системи.

  Оптична тестова мода
 Ця мода може бути використана для тестування волоконно-оптичного кабелю між двома MOXA ICF-1170I і представляє собою простий і надійний спосіб визначення правильності передачі даних в оптичному кабелі. Якщо ввімкнеена тестова мода, то оптичний передавач (TX) буде безперервно посилати сигнали даних, а світлодіодний індикатор "Fiber TX" буде світитися. З іншого боку з'єднання, коли MOXA ICF-1170I оптичний приймач (RX) отримає сигнали з боку TX, світлодіодний індикатор "Fiber RX" також буде світитися, що буде сигналізувати про правильність підключення, про справність оптичного кабелю і працездатність пристроїв MOXA ICF-1170I.

Зовнішній вигляд, розміри >>>
 

 Особливості
Робоча відстань до 2 км по оптичному кабелю
Конвертує CAN сигнали в оптику і навпаки
Швидкість до 1 Mbps
Резервоване вхідне живлення
DIP перемикач для підключення 120 Ω термінуючих резисторів
DIP перемикач для тестувания оптики
Світлодіодні індикатори для TX і RX оптики, Power 1, Power 2 
Доступна модель з розширеним температурним діапазоном від -40 до 85°C
Повністю сумісний зі стандартом ISO 11898
 Специфікації
CAN
CANbus інтерфейс ISO 11898-2, Terminals (CAN_H, CAN_L,CAN_GND)
Протокол CAN 2.0A and 2.0B (ISO 11898-2)
З'єднувач 3-pin знімний термінальний блок x1
Термінуючі резистори Вибираються перемикачем для 120 Ω
Швидкість До 1 Mbps
Системна затримка 150 ns
Ізоляційний захист 2 KV
Робоча відстань Max 2 km (в залежності від швидкості і використовуваного протоколу)
Світлодіодні індикатори PWR1, PWR2, Fiber TX, Fiber RX
Примітка Дальність передачі обмежена частотою сигналу, що обумовлено в стандарті ISO 11898-2
Оптика
З'єднувач ST (multi-mode) оптичний порт x 2
Тип кабелю 50/125, 62.5/125 або 100/140 μm (multi-mode)
Довжина хвилі 850 nm
Tx вихід Multi-mode (> -5 dBm)
RX чутливість Multi-mode (-20 dBm)
Фізичні характеристики
Матеріал корпусу Алюміній (1 mm)
Вага 320 г
Розміри 30.3 x 70 x 115 mm
Див. докладніше ->>
Навколишнє середовище
Робоча температура від 0 до 60°C - стандартні моделі,
від -40 до 85°C моделі з розширеним температурним діапазоном
(з індексом "T")
Відносна вологість від 5 до 95% RH
Температура зберігання від -40 до 85°C
Живлення
Живлення від 12 до 48 VDC
Споживання ICF-1170I: 221 mA @ 12 V
Alarm Contact: 1 relay output with current carrying of 1 A @ 24 VDC
Voltage Reversal Protection Protects against V+/V- reversal
Захист від струму Так, 1.1 А
Сертифікати
EMI EN55022 1998, Class A
EMS EN61000-4-2 (ESD), Criteria B, Level 4
EN61000-4-3 (RS), Criteria A, Level 2
EN61000-4-4 (EFT), Criteria B, Level 4
EN61000-4-5 (Surge), Criteria B, Level 2
EN61000-4-6 (CS), Criteria B, Level 2
En61000-4-8 (PFMF), Criteria A, Level 3
UL/CUL UL-508
TUV EN 60950-1
CE Class A
FCC Part 15 sub Class A
Freefall IEC 60068-2-32
MTBF 792085 hrs
 Інформація для замовлення
ICF-1170I-M-ST Індустріальний конвертер CANbus в оптику, multi-mode, ST з'єднувач, робоча температура від 0 до 60°C
ICF-1170I-M-ST-T Індустріальний конвертер CANbus в оптику, multi-mode, ST з'єднувач, робоча температура від -40 до 85°C
 

Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму