Контакти

Провідні рішення в галузі послідовного підключення Moxa

Для підприємств, які прагнуть максимізувати переваги послідовних даних на польових майданчиках і підвищити ефективність роботи, забезпечуючи доступність продуктів, послуг і програмного забезпечення для майбутніх вимог конвергенції OT/IT, партнерство з надійним постачальником має вирішальне значення. Проте протягом останніх десятиліть послідовні інтерфейси були надійним і економічно ефективним варіантом системного зв’язку, зараз оператори сумніваються, як довго вони зможуть продовжувати використовувати обладнання на основі послідовного порту, оскільки зв’язок Ethernet є ключовим аспектом конвергенції OT/IT. На щастя, доступні рішення для подолання розриву між послідовним обладнанням і мережами Ethernet. Ось три основні способи, за допомогою яких ми формуємо екосистему послідовного підключення на майбутнє.

Оновити інтерфейси підключення

Наші рішення є перетворення Serial порту на USB, Serial на оптоволокно, Serial на Ethernet, Serial на бездротовий зв’язок і перетворення протоколів, що забезпечує підключення ваших послідовних пристроїв за допомогою різноманітних інтерфейсів і протоколів зв’язку.

Інтеграція в сучасні системи

Наші постійні інвестиції в послідовне підключення швидко реагують на потреби клієнтів і тенденції ринку, включаючи нові продукти для нових програм або нові драйвери для різноманітних платформ.

Підвищення безпеки підключення

Наші рішення Serial-to-Ethernet включають стандарти IEC 62443-4-2. У нас є різноманітні вбудовані функції безпеки для підвищення безпеки з’єднання для послідовних пристроїв.

Портфоліо продуктів для послідовного підключення

Рішення для послідовного підключення Moxa включають сервери послідовних пристроїв, послідовні конвертери, шлюзи протоколів, USB-послідовні конвертери та багатопортові послідовні плати. Відвідайте нашу сторінку продукту, щоб знайти потрібне рішення.


Ресурси та завантаження

  • Рекомендовано
  • Література
  • Відео
  • Статті
  • Посилання

Ваш довгостроковий постачальник рішень для послідовного підключення

Moxa дуже прихильна до серійної розробки продуктів. З 1987 року Moxa щороку інвестувала мільйони доларів у розробку інноваційних та зручних продуктів для обслуговування наших серійних партнерів. Зараз ми пропонуємо понад 500 моделей продуктів послідовного підключення, ставши провідним у галузі постачальником рішень для послідовного підключення. Як ваш надійний послідовний партнер, ми зобов’язуємося надавати різноманітні рішення для послідовного з’єднання, щоб забезпечити підключення застарілого обладнання до 2030 року та надалі. Ми не лише інвестуємо в розробку нових комунікаційних технологій і можливостей безпеки з’єднання, щоб відповідати майбутнім вимогам до мереж, але й продовжуємо оновлювати наш існуючий портфель продуктів, щоб полегшити інтеграцію застарілих пристроїв у ваші сучасні системи. Завдяки нашим рішенням для послідовного підключення ми легко та безпечно підключаємо ваші послідовні пристрої до мережі майбутнього.

TSP logoПереклад компанії "Динамікс Телеком" - прем'єр дистриб'ютора МОХА в Україні.