Продукція MOXA в Україні "Вектор" Київ прем'єр - дистриб'ютор MOXA в Україні
 

 

 Сервери доступу для пристроїв з послідовним
інтерфейсом Serial - Ethernet:

  Серія NPort® S8455
 
Комбінований 5 портовий Ethernet комутатор і 4 портовий RS-232/422/485 сервер

Специфікація | інформація для замовлення | PDF файл опису англійською мовою | Відправити запит

  Комбінований Ethernet комутатор і RS-232/422/485 сервер


   Серія MOXA NPort® S8000 - об'єднує в собі індустріальний сервер для пристроїв з послідовним інтерфейсом (RS-232/422/485) і керований Ethernet комутатор.
    MOXA NPort® S8455I-MM-SC має 2 оптичних і 3 "мідних" Ethernet порти, а також 4 RS-232/422/485 порти в одному пристрої, що дозволяє знизити загальне споживання, займану ними площу і як підсумок - загальну вартість проекту.

 Підтримка всіх функцій серверів серії MOXA NPort® 5000
  MOXA NPort® S8455I-MM-SC підтримує всі функції серверів серії MOXA NPort® 5000, що дозволяє підключити в Ethernet мережу до 4 пристроїв з послідовним інтерфейсом через 5, наявних в базовій конфігурації, Ethernet портів. Передача даних між послідовним і Ethernet інтерфейсами - двонаправлена.

 Повнофункціональний керований Ethernet комутатор
   MOXA NPort® S8455I-MM-SC - повнофункціональний керований Ethernet комутатор, який підтримує QoS, IGMP-snooping/GMRP, VLAN, Port Trunking, SNMPv1/v2c/v3 і IEEE 802.1X, що дозволяє використовувати його в індустріальних застосуваннях. Крім того, як Ethernet комутатор він підтримує мережеве резервування індустріальної мережі за технологією MOXA Turbo Ring® (з часом відновлення <20 ms) або RSTP/STP (IEEE 802.1w/D).


 Об'єднання декількох Турбо-кілець для розподілених систем
  У деяких додатках необхідно об'єднати територіально рознесені пристрої в одну велику керуючу мережу. MOXA NPort® S8455I-MM-SC підтримує функцію об'єднання Турбо-кілець при якій пристрої, що належать рознесеним локальним кільцям можуть бути об'єднані в єдину Ethernet мережу без необхідності створення будь-яких додаткових керуючих ліній.

 
Індустріальний проект і захист
1. Безпека - UL508
  Для задоволення вимог додатків, які працюють в критичних умовах, MOXA NPort® S8455I-MM-SC сертифікований за стандартом UL 508. Стандарт UL 508 описує вимоги безпеки до обладнання, що працює в індустріальному оточенні.
2. 3 типи захисту
 
MOXA NPort® S8455I-MM-SC має захист (surge protector) по живленню, Ethernet і послідовних інтерфейсах.
3.
Level 4 ESD 
   MOXA NPort® S8455I-MM-SC підтримує 8/15 KV, ESD protection для запобігання пристрою від статичної електрики.
4.
2 KV Serial Isolation 
   Кожен послідовний порт MOXA NPort® S8455I-MM-SC захищений 2 KV isolation захистом, що оберігає пристрій від можливої різниці потенціалів між "нулями" різних мережевих пристроїв.


Детальніше (розміри, роз'єми)->>


 Особливості
4-портовий RS-232/422/RS-485 сервер пристроїв з послідовним інтерфейсом
• Підтримка Serial QoS для конфігурації пріоритету передачі послідовних даних
• 2 KV (DC) isolation protection по кожному з портів
• Узгоджувальні резистори (pull high/low) для RS-485 портів
5-портовий керований Ethernet комутатор
• Два оптичних і три "мідних" Ethernet порти
• Ethernet резервування з технологією Turbo Ring® (час відновлення <20 ms)
    або підтримка RSTP/STP (IEEE 802.1w/D)
• Підтримка QoS, IGMP-snooping/GMRP, VLAN, LACP, SNMPv1/v2c/v3, RMON
• Surge protection по живленню, Ethernet і послідовних інтерфейсах.
 Специфікації
 Сервер последовних пристроїв
Послідовний інтерфейс
Тип інтерфейсу RS-232/422/485
Кількість портів 4
Тип портів DB9 male
Захист послідовного інтерфейсу 15 KV ESD protection для всіх сигналів
2 KV isolation protection
RS-485 контроль потоку ADDC® (automatic data direction control)
Сигнали послідовного інтерфейсу
RS-232 TxD, RxD, RTS, CTS, DTR, DSR, DCD, GND
RS-422 Tx+, Tx-, Rx+, Rx-, GND
RS-485-4w Tx+, Tx-, Rx+, Rx-, GND
RS-485-2w Data+, Data-, GND
Комунікаційні параметри
Парність None, Even, Odd, Space, Mark
Біт даних 5, 6, 7, 8
Стоп біт 1, 1.5, 2
Контроль потоку RTS/CTS и XON/XOFF
Швидкість від 50 bps до 921.6 Kbps
 Ethernet комутатор
Технологія
Стандарт IEEE 802.3 для 10BaseT
IEEE 802.3u для 100BaseT(X) and 100Base FX
IEEE 802.3x для Flow Control
IEEE 802.1D для Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1w для Rapid STP
IEEE 802.1Q для VLAN Tagging
IEEE 802.1p для Class of Service
IEEE 802.1X для Authentication
IEEE 802.3ad для Port Trunk with LACP
Протоколи IGMPv1/v2 device, GMRP, GVRP, SNMPv1/v2c/v3, DHCP Server/Client, DHCP Option 82, BootP, TFTP, SNTP, SMTP, RARP, RMON, HTTP, Telnet, TCP, IP, UDP
MIB MIB-II, Ethernet-Like MIB, P-BRIDGE MIB, Q-BRIDGE MIB, Bridge MIB, RSTP MIB, RMON MIB Group 1, 2, 3, 9
Контроль потоку IEEE 802.3x flow control, back pressure
Властивості комутатора
Пріоритетних запитів 4
IGMP груп 256
Макс. число доступних VLAN 64
Ідентифікатори VLAN VID - від 1 до 4094
Інтерфейси "мідні"
RJ45 порт 10/100BaseT(X) автовизначення швидкості
Перемикачі Turbo Ring, Master, Coupler, Reserve
Оптичні порти
Тип Multi mode
Відстань від 0 до 2 km, 1300 nm (62,5/125 μm, 500 MHz*km)
Min. TX вихід -20 dBm
Max. TX вихід  -14 dBm
Чутливість від -34 до -30 dBm (Multi mode)
 Загальні характеристики
Консольний порт RS-232 (8-pin RJ45)
Контакти аварії Два релейних виходи з мах навантаженням 1A @ 24 VDC
Програмне забезпечення
Моди Real COM, TCP Server, TCP Client, UDP, RFC2217
Управління SNMP MIB-II
IP Routing Static, RIP-I, RIP-II
Конфігурація Web Console, Telnet Console, Serial Console, Windows Search Utility
Windows драйвери Windows 95, 98, ME, NT, 2000, XP x86/x64, 2003 x86/x64, Vista x86/x64, 2008 x86/x64, Embedded CE 5.0/6.0, XP Embedded
Fixed TTY драйвери SCO Unix, SCO OpenServer, UnixWare 7, UnixWare 2.1, SVR 4.2, QNX 4.25, QNX 6, Solaris 10, FreeBSD, AIX 5.x, HP-UX 11i
Фізичні характеристики
Матеріал метал
Вага 995 г
Розміри 73.1 x 134 x 105 мм
Навколишнє середовище
Робоча температура від 0 до 60°C
Відносна вологість від 5 до 95% RH
Температура зберігання від -40 до 85°C
Живлення
Живлення від 12 до 48 VDC
Споживання 935mA @ 12 V, 470 mA @ 24 V
Сертифікати
Safety UL-508
EMC FCC Class A, CE Class A
EMS IEC 61000-4-2, Level 4 (ESD)
IEC 61000-4-4, Level 4 (EFT)
IEC 61000-4-5 for serial port, Level 1 (Surge)
IEC 61000-4-5 for Power Line, Level 3 (Surge)
IEC 61000-4-5 for LAN port, Level 2 (Surge)
Додатково
Засоби попередження Звуковий випромінювач і RTC (real-time clock)
Трігер перезавантаження Вбудований WDT (watchdog timer)
 Інформація для замовлення
NPort S8455I-SS-SC Комбінований 5 портовий Ethernet комутатор (2 single-mode 100BaseFX порти, SC з'єднувач і 3 10/100BaseT(X) порти) і 4 портовий RS-232/422/485 сервер з 2 KV isolation, робоча температура від 0 до 60°C
NPort S8455I-MM-SC Комбінований 5 портовий Ethernet комутатор (2 multi mode 100BaseFX порти, SC з'єднувач і 3 10/100BaseT(X) порти) і 4 портовий RS-232/422/485 сервер з 2 KV isolation, робоча температура від 0 до 60°C
NPort S8455I-SS-SC-T Комбінований 5 портовий Ethernet комутатор (2 single-mode 100BaseFX порти, SC з'єднувач і 3 10/100BaseT(X) порти) і 4 портовий RS-232/422/485 сервер з 2 KV isolation, робоча температура від -40 до 75°C
NPort S8455I-MM-SC-T Комбінований 5 портовий Ethernet комутатор (2 multi mode 100BaseFX порти, SC з'єднувач і 3 10/100BaseT(X) порти) і 4 портовий RS-232/422/485 сервер з 2 KV isolation, робоча температура від -40 до 75°C

Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму