Продукція MOXA в Україні "Вектор" Київ прем'єр - дистриб'ютор MOXA в Україні
 
Індустріальні
Ethernet комутатори

 - Core 10Gb
- Керовані DIN-Rail

- Смарт DIN-Rail
- Некеровані
  DIN-Rail

- Модульні
- Rackmount
- IEC 61850-3
- EN 50155
- PoE и PoE+
- Комбіновані
- Вбудовані модулі
  ~ Модулі SFP-10G
  ~ Модулі SFP-1G
  ~ Модулі SFP-1FE
  ~ Модулі PM-7200
  ~ Модулі PM-7500
  - Модулі IM-6700
  - Модулі IM-G7000
  - Модулі IM-G7000A
  ~ Модулі CM-600
  ~ Модулі IM
- MXview
- Fiber Bypas

Firewall/VPN
   маршрутизатори

Бездротові
   пристрої

Серія Ethernet I/O  
Сервери Serial в
   Ethernet

Fieldbus рішення
 
 Індустріальні 
   комп'ютери

Мультипортові
   плати

Медіаконвертори
USB - serial HUB
USB HUB
 
IP відео
ПЗ та аксесуари

 

Керовані індустріальні Ethernet комутатори-модулі

 MOXA EOM-104
 
Вбудовуваний модуль - 4 портовий керований Ethernet комутатор

Специфікація | Інформація для замовлення | PDF файл опису англійською мовою  | Відправити запит

 MOXA EOM-104
   MOXA EOM-104 - вбудовуваний модуль - 4 портовий керований Ethernet комутатор - розроблений для виробників пристроїв, що потребують введення нових функцій в їх додатки.
  Модуль-комутатор MOXA EOM-104 - ефективне рішення, що додає функції керованого Ethernet комутатора в уже існуюче обладнання.
   Модуль-комутатор MOXA EOM-104 підтримує 4 10/100 Mbps Fast Ethernet порти, а також забезпечує вбудовану підтримку резервованій Ethernet кільцевій технології MOXA Turbo Ring з часом відновлення <20 ms.
   MOXA EOM-104 підтримує установки Turbo Ring (включити-відключити) і GPIO програмовані контакти, а також має розширений температурний діапазон від -40 до 75°C, що дозволяє модулю-комутатору стати ідеальним рішенням для вбудовування в різні індустріальні Ethernet додатки.


Детальніше про MOXA EOM-104 (Зовнішній вигляд, розміри) ->>


 Особливості
 - 10/100BaseT Ethernet інтерфейс
 - Компактний розмір (54 x 60 x 8.25 мм)
 - Низьке споживання (0,59A @ 3.3 VDC)
 - 4 GPIO для цифрових сигналів введення-виведення
 - Підтримка резервованої Ethernet кільцевої технології MOXA Turbo Ring,
   (час відновлення <20 ms) і RSTP/STP (IEEE802.1W/D)
 - Розширений температурний діапазон від -40 до 75°C
 Специфікації
¤ Технологія
Стандарти IEEE 802.3 для 10BaseT
IEEE 802.3u для 100BaseT(X) і 100Base FX
IEEE 802.3x для Flow Control
IEEE 802.1D для Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1w для Rapid STP
IEEE 802.1p для Class of Service
Протоколи SNMPv1/v2c/v3, DHCP Client, BootP, TFTP, SMTP, RARP, RMON, HTTP, Telnet, Syslog
MIB MIB-II, Ethernet-Like MIB, P-Bridge MIB, Bridge MIB, RSTP MIB, RMON MIB Group 1, 2, 3, 9
Контроль потоку IEEE 802.3x flow control, back pressure flow control
¤ Інтерфейс
Ethernet EOM-104: 4 порта, 10/100BaseT(X), auto MDI/MDI-X
EOM-104-FO: 2 10/100BaseT(X) і 2 100BaseFX порти
З'єднувач Перший - 2 x 20 pin
Другий - 1 x 9 pin
Консольний порт RS-232 (TxD, RxD, DTR, DSR)
 ¤ Введення-виведення
GPIO 4 програмованих
 ¤ Навколишнє середовище
Робоча температура від -40 до 75°C
Відносна вологість від 5 до 95% RH
Температура зберігання від -40 до 85°C
 ¤ Живлення
Вхідне 3.3 VDC
Споживання EOM-104: 0.59 A @ 3.3 V
EOM-104-FO: 1.22 A @ 3.3 V
  ¤ Розміри
Модуль 54 x 60 x 8.25 мм
 ¤ Сертифікати
EMI: FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A, CE class A
   
  Інформація для замовлення
MOXA EOM-104 Вбудовуваний модуль - 4 портовий керований Ethernet комутатор (4 10/100BaseT(X)), робоча температура від -40 до 75°C
EOM-104 Evaluation Kit Вбудовуваний модуль - 4 портовий керований Ethernet комутатор,
робоча температура від -40 до 75°C
 - Монтажна плата (4 10/100BaseT(X) і Turbo Ring DIP
    перемикач для налаштування модуля і додатків)
 - Джерело живлення
 - 2 кабеля живлення
 - Null modem кабель
 - Cross-over Ethernet кабель
 - Document and Software CD
 - Quick Installation Guide
MOXA EOM-104-FO Вбудовуваний модуль з 2 10/100BaseT(X) і 2 100BaseFX портами, робоча температура від -40 до 75°C
EOM-104-FO Evaluation Kit Вбудовуваний модуль - 4 портовий керований Ethernet комутатор,
робоча температура від -40 до 75°C
 - Монтажна плата (2 10/100BaseT(X) і 2 100BaseFX multi-mode порти
   (SC з'єднувачі) і Turbo Ring DIP
    перемикач для налаштування модуля і додатків)
 - Джерело живлення
 - 2 кабеля живлення
 - Null modem кабель
 - Cross-over Ethernet кабель
 - Document and Software CD
 - Quick Installation Guide


Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму