Продукція MOXA в Україні "Вектор" Київ прем'єр - дистриб'ютор MOXA в Україні
 

 

Медіаконвертори МОХА

 Серія TCF-142-RM

 Модульні конвертори RS-232/422/485 в оптику (ST/SC з'єднувачі, multi та single mode)
для шасі MOXA NRack
 

Специфікація | Інформація для замовлення | PDF файл опису англійською мовою | Відправити запит

 
  Модульні конвертори RS-232/422/485 в оптику


    Серія MOXA TCF-142-RM - модульні конвертори RS-232/422/485 в оптику, використовуються для забезпечення більшої робочої відстані і стійкості до EMI/RFI інтерференції. Конвертори призначені для установки в MOXA TRC-190 шасі.

Детальніше про TCF-142-RM

 Особливості
    Розширюють відстань передачі RS-232/422/485 сигналів до:
     >> 40 km Single mode
     >> 5 km Multi-mode
    Конвертують RS-232/422/485 сигнали в ST/SC Multi-mode або Single-mode оптику
    >> Single-mode - "S" серія
    >> Multi-mode    - "M" серія
    Компактний розмір для установки в шасі TRC-190
    Навантажувальні резистори (pull high/low) 1Ком або 150Ком
    Підтримка кільцевої і "точка-точка" технологій.
     Специфікації
    Послідовний інтерфейс
    Сигнали
    RS-232: 
       TxD, RxD, SGND
    RS-422:
       TxD+, TxD-, RxD+, RxD-, SGND 
    4 дротовий RS-485:
       TxD+, TxD-, RxD+, RxD-, SGND
    2 дротовий RS-485:
      
    Data+, Data-, SGND
    Швидкість
    від 50 bps до 921.6 Kbps 
    Захист
    15 KV ESD для всіх сигналів
     
    Оптика
    З'єднувач
    ST або SC
    Відстань
    Single-mode: 40 км
    Multi-mode: 5 км
    Тип кабелю
    Single-mode: 8.3/125, 8.7/125, 9/125 або 10/125 μm
    Multi-mode: 50/125, 62.5/125 або 100/140 μm
    Довжина хвилі
    TCF-142-RM-S (single-mode): 1310 nm
    TCF-142-RM-M (multi-mode): 850 nm
    Мін. вихідний сигнал TX
    TCF-142-RM-S (single-mode): > -5 dBm
    TCF-142-RM-M (multi-mode):  > -5 dBm
    RX чутливість
    TCF-142-RM-S (single-mode): -25 dBm
    TCF-142-RM-M (multi-mode):  -20 dBm
    Передача "точка-точка"
    Half-duplex або full-duplex
     
    Живлення і навколишнє середовище
    Робоча температура
    від 0 до 60°C
    Відносна вологість
    від 5 до 95% RH
    Температура зберігання
    від -20 до 75°C
    Розміри
    86.8 x 136.5 x 21 mm
    Корпус
    SPCC
    Живлення
    12 VDC
    Споживання
    150 mA @ 12 V
    Сертифікати
    EMS 
     EN61000-4-2 (ESD), Criteria A, Level 4
     EN61000-4-3 (RS), Criteria A, Level 2
     EN61000-4-4 (EFT), Criteria A, Level 3
     EN61000-4-5 (Surge), Criteria A, Level 3
     EN61000-4-6 (CS), Criteria A, Level 2
     EN61000-4-8 (PFMF), Criteria A, Level 3
    CE Class A
    FCC Part 15 sub part B Class A
    Freefall IEC 60068-2-32
     Інформація для замовлення
    TCF-142-S-ST-RM
    Модуль-конвертор RS-232/422/485 в ST оптику Single mode, 
    робоча температура від 0 до 60°C
    TCF-142-M-ST-RM
    Модуль- конвертор RS-232/422/485 в ST оптику Multi mode, 
    робоча температура від 0 до 60°C
    TCF-142-M-SC-RM
    Модуль- конвертор RS-232/422/485 в SC оптику Multi mode, 
    робоча температура від 0 до 60°C
    TCF-142-S-SC-RM
    Модуль- конвертор RS-232/422/485 в SC оптику Single mode, 
    робоча температура від 0 до 60°C

    Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму