Продукція MOXA в Україні "Вектор" Київ прем'єр - дистриб'ютор MOXA в Україні
 

 

Медіаконвертори МОХА

 Серія TCF-142

 
 Конвертор RS-232/422/485 в оптику (ST/SC з'єднувач, multi і single mode)
 

Специфікація | Інформація для замовлення | PDF файл опису англійською мовою | Відправити запит

 
 Конвертор RS-232/422/485 в оптику (ST/SC з'єднувач, multi і single mode)


  
     Серія MOXA TCF-142 - конвертори RS-232/422/485 в оптику, використовуються для забезпечення більшої робочої відстані і забезпечення стійкості до EMI/RFI перешкод.
   Серія MOXA TCF-142 використовується для RS-232/422 і RS-485 з'єднань і забезпечує передачу сигналів на відстані до 40 км (Single-mode) або 5 км (Multi-mode) - відмінне рішення для додатків, коли канал передачі повинен бути захищений від електричних перешкод, викидів, блискавки або хімічної корозії. Оптичний канал забезпечує також більш високу безпеку передачі даних в порівнянні з дротовими і бездротовими, тому що практично не існує можливості перехоплення інформації, що передається цими каналами.

   До інших переваг MOXA TCF-142 потрібно віднести захист від неправильного підключення джерела живлення, термінуючі резистори, що підключаються перемикачами, та автоматичне визначення і установка необхідної швидкості передачі.
    Температурний діапазон - 0°C - 60°C звичайне виконання і від - 40 до +75 C спеціальне виконання з індексом "Т"

Чому застосовуються конвертори послідовного інтерфейсу в оптоволокні?
   Волоконооптичний зв'язок не тільки розширює робочу відстань, але і має багато інших переваг, як наприклад:

Стійкість до електричних перешкод
Оптичне волокно не схильне до електромагнітних перешкод або перешкод високої частоти, що забезпечує стійкий зв'язок.


Ізоляція
Оптичне волокно є ізолятором, що забезпечує надійну гальванічну розв'язку.


Безпека
Дані, що передаються через оптичне волокно, не можуть бути прочитані стандартними електронними засобами, тому що дуже важко підключитися до волокна не пошкодивши його. У той час, як радіо і супутникові сигнали можуть бути легко перехоплені для декодування.


Надійність в експлуатації
Оптичне волокно стійке до несприятливих температурних режимів, не піддається впливу вологи, не схильне до коротких замикань, перешкод від силових установок і статичної електрики.

Кільцева технологія
   Щоб забезпечити зв'язок одного пристрою з послідовним інтерфейсом з багатьма можна використовувати оптоволоконное кільце. Необхідно зконфігурувати MOXA TCF-142 в режим "ring mode" (кільцева мода), встановивши перемикач "SW4" в позицію "On". Порт Tx конкретного пристрою MOXA TCF-142 підключає до сусіднього порту перетворювача Rx, щоб сформувати кільце. Зауважимо, що коли один вузол передає сигнал, сигнал "подорожує" по кільцю поки він не повертається на передавальний пристрій, який потім блокує сигнал. Важливо відзначити, що загальна довжина волоконного кільця повинна бути менше 100 км.

Детальніше  (розміри та роз'єми)

 Особливості
Розширюють відстань передачі RS-232/422/485 сигналів до 
 >> 40 км Single mode
 >> 5 км Multi-mode
Конвертують RS-232/422/485 сигнали в ST або SC Multi-mode або Single-mode оптику
Компактний розмір
Знижують інтерференцію сигналів
Захищають від електричних і хімічних впливів середовища
Забезпечують швидкість передачі до 921.6 Kbps 
 Специфікації
Послідовний інтерфейс
Сигнали
RS-232: 
   TxD, RxD, GND 
RS-422:
   TxD+/-, RxD+/-, GND 
4 дротовий RS-485:
   TxD+/-, RxD+/-, GND 
2 дротовий RS-485:
   Data+, Data-, GND 
Швидкість
від 50 bps до 921.6 Kbps
Захист
15 KV ESD для всіх сигналів
З'єднувач
Термінальний блок
 
Оптика
З'єднувач
ST або SC
Відстань
Single mode - 40 km
Multi mode - 5 km 
Тип кабелю
Single mode: 8.3/125, 8.7/125, 9/125 або 10/125 µm
Multi mode: 50/125, 62.5/125 або 100/140 µm 
Довжина хвилі
Single mode: 1310 nm
Multi mode: 820 nm
Вихідний сигнал TX
Single mode: > --5 dBm
Multi mode: > --5 dBm
Rx чутливість
Single mode: -25 dBm
Multi mode:   -20 dBm 
Передача "точка-точка"
Half-duplex або full-duplex
Кільцева передача 
Half-duplex
 
Фізичні, живлення і навколишнє середовище
Робоча температура
від  0 до 60°C стандартні моделі,
від -40 до 75°C моделі з розширеним температурним діапазоном
(з індексом "T")
Відносна вологість
від 5 до 95% RH
Температура зберігання
від -40 до 85°C
Розміри
67 x 100 x 22 mm (без "вух")
90 x 100 x 22 mm (з "вухами") 
Вага
140 гр 
Матеріал корпусу
Алюміній
Живлення
від 12 до 48 VDC
Споживання
140 mA @ 12 V
Захист від неправильної полярності
Так
Захист від струму
Так, 1.1 А
Сертифікати
EMI EN55022 1998, Class B 
EMS EN61000-4-2 (ESD), Criteria A, Level 2
EN61000-4-3 (RS), Criteria A, Level 2
EN61000-4-4 (EFT), Criteria A, Level 2
EN61000-4-5 (Surge), Criteria A, Level 3
EN61000-4-6 (CS), Criteria A, Level 2
EN61000-4-11(DIPS), Criteria A, Level 2 
UL/CUL UL60950-1 
TUV EN60950-1 
FCC Part 15 Subclass B 
 Інформація для замовлення
TCF-142-M-SC
Конвертор RS-232/422/485 в SC оптику Multi mode, 
робоча температура від 0 до 60°C
TCF-142-M-ST
Конвертор RS-232/422/485 в ST оптику Multi mode, 
робоча температура від 0 до 60°C
TCF-142-S-SC
Конвертор RS-232/422/485 в SC оптику Single mode
робоча температура від 0 до 60°C
TCF-142-S-ST
Конвертор RS-232/422/485 в ST оптику Single mode
робоча температура від 0 до 60°C
TCF-142-M-SC-T
Конвертор RS-232/422/485 в SC оптику Multi mode, 
робоча температура від - 40 до 75°C
TCF-142-M-ST-T
Конвертор RS-232/422/485 в ST оптику Multi mode, 
робоча температура від - 40 до 75°C
TCF-142-S-SC-T
Конвертор RS-232/422/485 в SC оптику Single mode
робоча температура від - 40 до 75°C
TCF-142-S-ST-T
Конвертор RS-232/422/485 в ST оптику Single mode
робоча температура від - 40 до 75°C

Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму