Продукція MOXA в Україні "Вектор" Київ прем'єр - дистриб'ютор MOXA в Україні
 

 

Медіаконвертори МОХА

 Серія ICF-1150

 Індустріальні конвертори RS-232/422/485 в оптику
(ST/SC з'єднувач, multi і single mode)
 

Специфікація | Інформація для замовлення | PDF файл опису англійською мовою | Відправити запит

 
 Конвертор RS-232/422/485 в оптику (ST/SC з'єднувач, multi і single mode)
Серия ICF-1150 Индустриальные конверторы RS-232/422/485 в оптику (ST/SC соединитель, multi и single mode)


    Серія MOXA ICF-1150 - конвертори RS-232/422/485 в оптику, використовуються для забезпечення більшої робочої відстані і забезпечення стійкості до EMI/RFI інтерференції.
   Серія MOXA ICF-1150 підтримує два послідовних порти з D-sub з'єднувачами для RS-232 комунікацій і знімний термінальний блок для RS-422 і RS-485 комунікацій. Всі три порти (2 послідовних і один оптичний) повністю незалежні. Коли конвертор MOXA ICF-1150 отримує дані по одному з портів - він може передавати дані по інших портах. Наприклад, якщо по оптичному порту йде прийом команд і даних, то конвертор одночасно може передавати конвертовані дані по RS-232 і RS-422/485 портах.

   Перемикач резисторів Pull High/Low
   RS-485 інтерфейс підтримує як багатоточкову (multi-drop), так і "кільцеву" (daisy-chain) передачу за допомогою яких системні інженери підключають різні послідовні пристрої, наприклад, вимірювачі, RTU, зчитувачі на одній і тій же шині. Для узгодження опору шини з числом підключених послідовних пристроїв, MOXA ICF-1150 повинен підтримувати налаштування pull high/low опорів. Для цих цілей в ньому є спеціальний перемикач, який дозволяє змінювати навантажувальні резистори без виключення пристрою і вилучення MOXA ICF-1150 з DIN-rail напрямних.



  До інших переваг MOXA ICF-1150 потрібно віднести захист від неправильного підключення джерела живлення і автоматичне визначення і установку необхідної швидкості передачі.
    Температурний діапазон - 0 ° C - 60 ° C звичайне виконання і від - 40° до +85°C - спеціальне виконання з індексом "Т"

Чому застосовуються конвертори послідовного інтерфейсу в оптоволокні?
   Волоконооптичний зв'язок не тільки розширює робочу відстань, але і має багато інших переваг, як наприклад:

Стійкість до електричних перешкод

Оптичне волокно не схильне до електромагнітних перешкод або перешкод високої частоти, що забезпечує стійкий зв'язок.


Ізоляція
Оптичне волокно є ізолятором, що забезпечує надійну гальванічну розв'язку.


Безпека
Дані, що передаються через оптичне волокно, не можуть бути прочитані стандартними електронними засобами, тому що дуже важко підключитися до волокна не пошкодивши його. У той час, як радіо і супутникові сигнали можуть бути легко перехоплені для декодування.


Надійність в експлуатації
Оптичне волокно стійке до несприятливих температурних режимів, не піддається впливу вологи, не схильне до коротких замикань, перешкод від силових установок і статичної електрики.

Детальніше про ICF-1150

 Особливості
    Розширюють відстань передачі RS-232/422/485 сигналів до
    >> 40 km Single mode (MOXA ICF-1150 "S" серія)
    >> 5 km Multi-mode (MOXA ICF-1150 "M" серія)
    Конвертують RS-232/422/485 сигнали в ST Multi-mode або Single-mode оптику
    >> ST, SC Single-mode - MOXA ICF-1150 "S" серія
    >> ST, SC Multi-mode - MOXA ICF-1150 "M" серія
    Компактний розмір
    Знижують інтерференцію сигналів
    Захищають від електричних і хімічних впливів середовища
    RS-232, оптика і RS-422/485 - 3 типи комунікацій
    Спеціальний перемикач для узгоджувальних (pull high / low) резисторів
    Гальванічна ізоляція (тільки для  “I” моделей)
    Спеціальне виконання від -40 до 85° - "T" моделі
    Сертифікати Class I, Div. II (Pending)
     Специфікації
    Послідовний інтерфейс
    Сигнали
    RS-232: 
       TxD, RxD, SGND
    RS-422:
       TxD+, TxD-, RxD+, RxD-, SGND 
    4 дротовий RS-485:
       TxD+, TxD-, RxD+, RxD-, SGND
    2 дротовий RS-485:
      
    Data+, Data-, SGND
    Швидкість
    від 50 bps до 921.6 Kbps 
    Захист
    15 KV ESD для всіх сигналів
     
    Оптика
    З'єднувач
    ST або SC
    Відстань
    Single-mode: 40 км
    Multi-mode: 5 км
    Тип кабелю
    Single-mode: 8.3/125, 8.7/125, 9/125 або 10/125 μm
    Multi-mode: 50/125, 62.5/125 або 100/140 μm
    Довжина хвилі
    ICF-1150-S (single-mode): 1310 nm
    ICF-1150-M (multi-mode): 850 nm
    Мін. вихідний сигнал TX
    ICF-1150-S (single-mode): > -5 dBm
    ICF-1150-M (multi-mode): > -5 dBm
    RX чутливість
    ICF-1150-S (single-mode): -25 dBm
    ICF-1150-M (multi-mode): -20 dBm
    Передача "точка-точка"
    Half-duplex або full-duplex
    Кільцева передача
    Half-duplex, оптичне кільце
     
    Живлення і навколишнє середовище
    Робоча температура
    від 0 до 60°C - стандартні моделі,
    від -40 до 85°C моделі з розширеним температурним діапазоном
    (з індексом "T")
    Відносна вологість
    від 5 до 95% RH
    Температура зберігання
    від -40 до 85°C
    Розміри
    30.3 x 70 x 115 mm
    Див. детальніше ->>
    Матеріал корпусу
    Алюміній (1 mm)
    Живлення
    від 12 до 48 VDC
    Споживання
     ICF-1150: 127 mA @ 12 V
     ICF-1150I: 163 mA @ 12 V
    Захист від неправильної полярності
    Так
    Захист по лініях живлення
    4 KV Burst (EFT), EN61000-4-4
    2 KV Surge, EN61000-4-5
    Захист від струму
    Так, 1.1 А
    Сертифікати
    Safety UL 508
    EMI EN55022 2006, Class B
    EMS 
      EN61000-4-2 (ESD), Criteria A, Level 4
     EN61000-4-3 (RS), Criteria A, Level 2
     EN61000-4-4 (EFT), Criteria A, Level 4
     EN61000-4-5 (Surge), Criteria A, Level 3
     EN61000-4-6 (CS), Criteria A, Level 2
     EN61000-4-8 (PFMF), Criteria A, Level 3
    TUV EN 60950-1
    CE Class B
    FCC Part 15 sub Class B
    ATEX Class 1, Zone 2, EEx nC IIC (pending)
    Hazardous Location UL/cUL Class 1, Div. 2, Group A, B, C and D (Pending)
    Freefall IEC 60068-2-32
    Dust-Proof IP30
     Інформація для замовлення
    Стандартна серія: (робоча температура від 0 до 60°C)
    ICF-1150-M-SC
    Індустріальний конвертор RS-232/422/485 в SC оптику Multi mode, робоча температура від 0 до 60°C
    ICF-1150-M-ST
    Індустріальний конвертор RS-232/422/485 в ST оптику Multi mode, робоча температура від 0 до 60°C
    ICF-1150-S-SC 
    Індустріальний конвертор RS-232/422/485 в SC оптику Single mode, робоча температура від 0 до 60°C
    ICF-1150-S-ST
    Індустріальний конвертор RS-232/422/485 в ST оптику Single mode, робоча температура від 0 до 60°C
    ICF-1150I-M-SC
    Індустріальний конвертор RS-232/422/485 в SC оптику Multi mode, 2 KV isolation, робоча температура від 0 до 60°C
    ICF-1150I-M-ST
    Індустріальний конвертор RS-232/422/485 в ST оптику Multi mode, 2 KV isolation, робоча температура від 0 до 60°C
    ICF-1150I-S-SC
    Індустріальний конвертор RS-232/422/485 в SC оптику Single mode, 2 KV isolation, робоча температура від 0 до 60°C
    ICF-1150I-S-ST
    Індустріальний конвертор RS-232/422/485 в ST оптику Single mode, 2 KV isolation, робоча температура від 0 до 60°C
    З розширеним температурним діапазоном: (від - 40 до 85°C)
    ICF-1150-M-SC-T
    Індустріальний конвертор RS-232/422/485 в SC оптику Multi mode, 
    робоча температура від -40 до 85°C
    ICF-1150-M-ST-T
    Індустріальний конвертор RS-232/422/485 в ST оптику Multi mode, 
    робоча температура від -40 до 85°C
    ICF-1150-S-SC-T
    Індустріальний конвертор RS-232/422/485 в ST оптику Single mode, 
    робоча температура від -40 до 85°C
    ICF-1150-S-ST-T
    Індустріальний конвертор RS-232/422/485 в ST оптику Single mode, 
    2 KV isolation, робоча температура від -40 до 85°C
    ICF-1150I-M-SC-T
    Індустріальний конвертор RS-232/422/485 в SC оптику Multi mode,
    2 KV isolation, робоча температура від -4 0 до 85°C
    ICF-1150I-M-ST-T
    Індустріальний конвертор RS-232/422/485 в ST оптику Multi mode, 
    2 KV isolation, робоча температура від -40 до 85°C
    ICF-1150I-S-SC-T
    Індустріальний конвертор RS-232/422/485 в SC оптику Single mode, 
    2 KV isolation, робоча температура від -40 до 85°C
    ICF-1150I-S-ST-T
    Індустріальний конвертор RS-232/422/485 в ST оптику Single mode, 
    2 KV isolation, робоча температура від -40 до 85°C

    Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму