Квітень 2020


Квітень 2020
Moxa Сonnection


Бездротові шлюзи IIoT низької потужністі дозволяють контролювати потужність житлової сонячної електростанції

   Індустріальний Інтернет речей (IIoT) дає можливість компаніям повсюдно скористатися перевагами швидшого та більш обґрунтованого прийняття рішень, прогнозного обслуговування тощо. Хоча ці переваги можуть здаватися досить очевидними, менш зрозуміло, як насправді підключити промислові пристрої та обладнання до Інтернету для різноманітних програм у різних місцях та середовищах.

   Усі програми IIoT повинні ефективно та надійно передавати зібрані дані з віддалених польових сайтів на загальнодоступний або приватний хмарний сервер для аналізу. Ця вимога особливо важлива для зовнішніх або розподілених застосувань, таких як системи дистанційного керування та моніторингу сонячних фотоелектричних панелей, вітроелектростанції, насосні станції, колодязі, водопровідні та стічні води та індустріальні машини. Тут у згоді стають шлюзи IIoT із стільниковим або Wi-Fi-з'єднанням та широкополосною мережею малої потужності (LPWAN). Ці бездротові комп’ютери не тільки забезпечують підключення до Інтернету до раніше ізольованих областей та додатків, але й дозволяють локальну попередню обробку даних та перетворення протоколу для зв’язка між віддаленими крайовими системами та хмарою.

   Враховуючи бездротову смугу пропускання та відстань зв'язку

   Слід зазначити, що вибираючи стільниковий або Wi-Fi IIoT шлюз, слід враховувати бездротову смугу пропускання та відстань зв'язку для підключення крайових систем до хмари. Ці вимоги до бездротової продуктивності значною мірою визначаються обсягом даних, що створюються системами. Наприклад, файли відеоспостереження та системні журнали для систем дистанційного керування та контролю можуть бути досить великими. Для передачі більшого обсягу даних типів у хмару потрібна більша пропускна здатність для підтримки більш високих швидкостей висхідної та низхідній лінії зв'язку, таких як LTE Cat. 4 або навіть мережа Wi-Fi.
  
  Однак, оскільки бездротові модулі, що забезпечують більш високі швидкості uplink зв'язку та downlink швидкості, споживають більше енергії та більш дорогу підтримку у бездротових операторів зв'язку, плани даних для цих послуг також дорожчі. Деякі бездротові оператори можуть запропонувати більш доступні плани передачі даних для LTE Cat. 1, Cat. M1 або NB-IoT для підприємств, яким потрібно менше споживання даних.

   Розглянемо приклад отримання сонячної енергії. Удосконалення технологій енергомереж дозволили житловим постачальникам сонячної енергії продавати зайву енергію комунальним компаніям. Щоб зробити це ефективно, житлові системи сонячної енергетики повинні мати можливість обробляти дані з різних пристроїв, таких як інвертори та батареї, які використовують протоколи Modbus RTU / TCP, одночасно надійно керуючи завданнями обліку, моніторингу та контролю вироблення електроенергії та виставлення рахунків.

   Житловий постачальник рішень для сонячної енергії потребував шлюз IIoT для виконання вищезазначених завдань. Wi-Fi був основним варіантом підключення, тоді як для безперебійного підключення потрібна підтримка LTE, щоб забезпечити точну інформацію про виробництво електроенергії та цілі виставлення рахунків. Оскільки обсяг інформації є низьким, постачальник також розглядав можливість використання LTE Cat. 1 для нижчих щомісячних зборів за дані.
Бездротові шлюзи IIoT низької потужністі дозволяють контролювати потужність житлової сонячної електростанції

Системні вимоги

 - Низьке споживання електроенергії для отримання максимальної віддачі електроенергії від 
   сонячних панелей
 - Надлишок зв'язку Wi-Fi та LTE для забезпечення точності даних для використання енергії 
    та виставлення рахунків
 - LTE Cat. 1 підтримка для збалансування потреб у обсязі даних та щомісячної плати за стільникові дані
 - Відкрита платформа для розробки додатків
 - Можливість віддаленого управління пристроєм для легкого обслуговування.

 Чому рішення Moxa було обрано над іншими рішеннями

 - UC-3100  Arm-based IIoT шлюз із вбудованим Wi-Fi та LTE Cat. 1 підключенням
 - Надійний стільниковий зв'язок із схваленнями радіочастотних зв’язків та операторів (Verizon та AT&T)
 - Moxa Industrial Linux з великою бібліотекою програмного забезпечення для легкої розробки додатків
 - Підтримка Modbus RTU / TCP з програмним забезпеченням ThingsPro Moxa для зменшення зусиль
   програмування
 - Програмне забезпечення ThingsPro надає API RESTful для управління пристроями, щоб допомогти
    ІТ-адміністраторам віддалено керувати шлюзами IIoT
 
Продаж продукції MOXA в Україні : 
Київ: Тел. -  38 (044)
277-10-71, 277-10-72. E-mail sales@moxa.com.ua
Підтримка продукції MOXA в Україні - Телефон - 38 (044) 277-10-73, E-mail support@moxa.com.ua.
Copyright © 2020 Moxa Inc & Vector Kyiv. All rights reserved.
Переклад компанії "Вектор " Київ - прем'єр дистриб'ютора MOXA в Україні.
Передрук і відтворення будь-яких фрагментів даної розсилки тільки з дозволу компанії "Вектор"