Продукція MOXA в Україні "Вектор" Київ прем'єр - дистриб'ютор MOXA в Україні
 

 

Серія модулів MOXA SFP-1FE

Специфікація | Інформація для замовлення | PDF файл опису англійскою мовою | Відправити запит

 
 Особливості
·  MSA сумісні
·  Сумісні зі стандартами SONET / SDH
·  Диференційований PECL вхід і вихід
·  Живлення 3.3V
·  Індикатор виявлення TTL сигналів 
·  LC Duplex з'єднувач
·  EEPROM з функціональністю serial ID
·  Лазерна продукція Class 1, сумісна з IEC 825

 Специфікації
 Інтерфейс
Інтерфейс Duplex LC з'єднувач
Ethernet порт 1
 Оптика
 Навколишнє середовище
Робоча температура від - 40 до +85 C
Температура зберігання від - 40 до +85 C
Відносна вологість від 5 до 90% RH
 Сертифікати 
  Safety  UL 60950-1, TÜV
 Інформація для замовлення
Модулі SFP-1FE
Моделі з робочою температурою від -40 до 85°C
SFP-1FELLC-T Компактний трансивер (SFP) з 100Base single-mode, LC з'єднувач, 80 km, робоча температура від -40 до 85 ° C
SFP-1FEMLC-T Компактний трансивер (SFP) з 100Base multi-mode, LC з'єднувач, 4 km, робоча температура від -40 до 85 ° C
SFP-1FESLC-T Компактний трансивер (SFP) з 100Base single-mode, LC з'єднувач, 40 km, робоча температура від -40 до 85 ° C

Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму