Продукція MOXA в Україні "Вектор" Київ прем'єр - дистриб'ютор MOXA в Україні
 

 

Серія модулів MOXA SFP-10G

Специфікація | Інформація для замовлення | PDF файл опису англійською мовою | Відправити запит

 
 Особенности
·  Сумісні з IEEE 802.3ae 
·  Сумісні з SFF-8432 SFP+ MSA
·   LC duplex з'єднувач
·  Гаряча заміна
·  Лазерна продукція Class 1, сумісна з IEC 825
 Специфікації
 Інтерфейс
Інтерфейс Duplex LC з'єднувач
10Gigabit порт 1
 Оптика
 Навколишнє середовище
Робоча температура 0°C до 60°C
Відносна вологість від 5 до 90% RH
 Сертифікати 
Safety  UL 60950-1, TÜV
 Розміри
 Інформація для замовлення
10Gigabit Ethernet модулі, SFP-10G
Моделі с робочою температурою від 0 до 60°C 
SFP-10GSRLC Компактний трансивер (SFP +) з 10GBase-SR портом, LC з'єднувач, 33м,
робоча температура від 0 до 60 ° C
SFP-10GLRLC Компактний трансивер (SFP +) з 10GBase-LR портом, LC з'єднувач, 10 км
робоча температура від 0 до 60 ° C

Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму