Продукція MOXA в Україні "Вектор" Київ прем'єр - дистриб'ютор MOXA в Україні
 
Індустріальні
Ethernet комутатори

 - Core 10Gb
- Керовані DIN-Rail

- Смарт DIN-Rail
- Некеровані
  DIN-Rail

- Модульні
- Rackmount
- IEC 61850-3
- EN 50155
- PoE и PoE+
- Комбіновані
- Вбудовані модулі
  ~ Модулі SFP-10G
  ~ Модулі SFP-1G
  ~ Модулі SFP-1FE
  ~ Модулі PM-7200
  ~ Модулі PM-7500
  - Модулі IM-6700
  - Модулі IM-G7000
  - Модулі IM-G7000A
  ~ Модулі CM-600
  ~ Модулі IM
- MXview
- Fiber Bypas

Firewall/VPN
   маршрутизатори

Бездротові
   пристрої

Серія Ethernet I/O  
Сервери Serial в
   Ethernet

Fieldbus рішення
 
 Індустріальні 
   комп'ютери

Мультипортові
   плати

Медіаконвертори
USB - serial HUB
USB HUB
 
IP відео
ПЗ та аксесуари

 

Серія модулів MOXA CM-600
 Fast Ethernet інтерфейсні модулі,  CM-600 серія

   Модулі серії Moxa CM-600 Moxa призначені для установки в модульні Ethernet комутатори серії Moxa EDS-600.
   У цій серії представлені різні 4-портові Fast Ethernet модулі з мідними або волоконно-оптичними (SC / ST) з'єднаннями. Користувачі можуть легко знайти необхідний тип підключення, який найкращим чином підходить для конкретних областей призначення.
   Нові модулі Moxa CM-600-4TX-PTP підтримують протокол IEEE 1588 V2, покращуючи продуктивність Moxa EDS-600 в додатках особливо критичних до часу. Реалізація цієї функція знижує затримки в пристроях до мікросекундного рівня. У порівнянні з традиційними пристроями, які використовують GPS для синхронізації часу, IEEE 1588 V2-сумісні модулі CM-600-4TX-PTP дозволяють синхронізувати пристрої по Ethernet мережі без будь-яких додаткових зусиль.
Інтерфейс
RJ-45 порт 10/100BaseT(X) з автовизначенням швидкості (F / H duplex mode) і 
auto MDI/MDI-X
Оптичний 100BaseFX порт (SC/ST з'єднувачі)
Індикація 10/100 для TP порту, 100M для оптичного порту

Живлення
Споживання CM-600-4TX: 0.72 W
CM-600-4MSC, -4MST, -4SSC: 2.64 W
CM-600-3MSC/1TX, -3MST/1TX, -3SSC/1TX: 2.16 W
CM-600-2MSC/2TX, -2MST/2TX, -2SSC/2TX: 1.68 W
CM-600-4TX-BP: 2.81 W
CM-600-4TX-PTP: 4.08 W
 
Фізичні
Розмір 29.7 x 144.4 x 144.75 мм
Вага CM-600-4TX: 190 г
CM-600-4TX-BP: 240 г
CM-600-4TX-PTP: 185 г
CM-600-4MSC, -4MST, -4SSC: 240 г
CM-600-3MSC/1TX, -3MST/1TX, -3SSC/1TX: 230 г
CM-600-2MSC/2TX, -2MST/2TX, -2SSC/2TX: 230 г
Корпус IP30
 
Напрацювання на відмову
Час 740,661 годин
База даних Telcordia (Bellcore), GB
 
Розміри:

Інформація для замовлення
  Fast Ethernet CM модулі для серії EDS-600 модульних комутаторів

CM-600-2MSC/2TX Fast Ethernet інтерфейсний модуль з 2 multi mode 100BaseFX портами, SC з'єднувач і 2 10/100BaseT(X) портами, RJ45 з'єднувач, робоча температура від -40 до 75°C
CM-600-2MST/2TX Fast Ethernet інтерфейсний модуль з 2 multi mode 100BaseFX портами, ST з'єднувач і 2 10/100BaseT(X) портами, RJ45 з'єднувач, робоча температура від -40 до 75°C
CM-600-2SSC/2TX Fast Ethernet інтерфейсний модуль з 2 single mode 100BaseFX портами, SC з'єднувач і 2 10/100BaseT(X) портами, RJ45 з'єднувач, робоча температура від -40 до 75°C
CM-600-3MSC/1TX Fast Ethernet інтерфейсний модуль з 3 multi mode 100BaseFX портами, SC з'єднувач і 1 10/100BaseT(X) портом, RJ45 з'єднувач, робоча температура від -40 до 75°C
CM-600-3MST/1TX Fast Ethernet інтерфейсний модуль з 3 multi mode 100BaseFX портами, ST з'єднувач і 1 10/100BaseT(X) портом, RJ45 з'єднувач, робоча температура від -40 до 75°C
CM-600-3SSC/1TX Fast Ethernet інтерфейсний модуль з 3 single mode 100BaseFX портами, ST з'єднувач і 1 10/100BaseT(X) портом, RJ45 з'єднувач, робоча температура від -40 до 75°C
CM-600-4MSC Fast Ethernet інтерфейсний модуль з 4 multi mode 100BaseFX портами, SC з'єднувач, робоча температура від -40 до 75°C
CM-600-4MST Fast Ethernet інтерфейсний модуль з 4 multi mode 100BaseFX портами, ST з'єднувач, робоча температура від -40 до 75°C
CM-600-4SSC Fast Ethernet інтерфейсний модуль з 4 single mode 100BaseFX портами, SC з'єднувач, робоча температура від -40 до 75°C
CM-600-4TX Fast Ethernet інтерфейсний модуль з 4 10/100BaseT(X) портами, RJ45 з'єднувач, робоча температура від -40 до 75°C
CM-600-4TX-BP Fast Ethernet інтерфейсний модуль з 4 10/100BaseT(X) портами, RJ45 з'єднувач, підтримка bypass, робоча температура від -40 до 75°C
CM-600-4TX-PTP Fast Ethernet інтерфейсний модуль з 4 10/100BaseT(X) портами, RJ45 з'єднувач, підтримка IEEE 1588 PTP V2 протоколу, робоча температура від -40 до 75°C

 


Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму